Çolaklı Sigorta dinlenme tesisleri

Çolaklı Sigorta dinlenme tesisleri

Manavgat çolaklı Sigorta dinlenme tesisleri, 19 mayıs 2013 ve 25 mayıs 2013 eğitim döneminde bilgisayar eğitimi yapıldı.

Antalya Manavgat çolaklı Sigorta eğitim ve dinlenme tesislerinde yapılan Süpervizör eğitimine bunca yıllık memuriyet hayatımda, böyle güzel bir eğitim ortamına katılma imkanına sahip olmamıştım.

Daha evvel katıldığım eğitimlerden çok daha farklı bir eğitim oldu, bu eğitim süresince Sunucular, istemciler ve sistem altyapısı ile ilgili daha yaralı bir seminer olmuştu.

Eğitim ortamı olarak çok etkili bir yer seçilmiş olmasıdır herhalde.

Eğitimde anlatılanları çok daha iyi algıladığımı ve algıladıklarımı iş yerinde diğer kullanıcılara daha iyi aktarabileceğimi anladım dolaysıyla böyle bir ortamı düşünenlere

Çok teşekkür ederim Tesislere gelince hakikaten çok güzel çok temiz ve çalışanlarıyla çok sıcak bir yer ben eğitim süresince kendimi evimde gibi hissettim.

Tesis çalışanlarını bu tip yerlerde daha evvel konaklama ve tatillerim olmuştu.

Çalışanları o kadar sıcak o kadar saygılı ve bir o kadarda çalışkan işini benimsemiş gördüm ki buda benim için ayrı bir güzellikti.

Kısacası çolaklı sigorta eğitim ve tesisleri idarecilerini yürekten kutlarım, dileğim bu güzellik leri devam ettirmeleri.

Dilerim  sonraki eğitimler de bu tip yerlerde yapılır ve daha faydalı olur ve bize bu eğitim imkanını tanıyan tüm yöneticilerime yürekten teşekkür ederim.

S. Das

Çolaklı Sigorta dinlenme tesisleri

112 adet 4 kişilik, 40 adet 2 kişilik ve 8 adet Tek kişilik odalarımız mevcuttur.

Tüm odalarda, klima, dahili telefon, LCD TV, Buzdolabı mevcut olup, ayrıca 24 saat sıcak su ve internet hizmeti verilmektedir.

Tüm üye ve misafirler beş yıldızlı otel düzeyinde, sabah açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam ise, açık büfe salad bar,(en az 10 çeşit), seçmeli iki çeşit çorba, ana yemek, yardımcı yemek ve tamamlayıcı yemek şeklinde hizmet verilmektedir.

Çolaklı Tesislerine konakladığınız süre içinde, Rafting, Yat turu, Dim çayı, Şelaleler ve Alanya gezileri düzenlenmektedir. Tesisler, Gazino bölümünde yapılan ikramlar , ücretsiz çay servisi,  devam etmektedir.

Tertemiz plajda her katılımcıya yetecek sayıda ücretsiz şezlong bulunmaktadır.