Manavgat Çolaklı Sigorta Dinlenme Tesisleri

Kullanıcı avatarı
Cyber
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
takim: Fenerbahçe
Has thanked: 48 time
Been thanked: 15 time
İletişim:

Manavgat Çolaklı Sigorta Dinlenme Tesisleri

Mesajgönderen Cyber » 03 Nis 2015, 22:04

19 mayıs 2013 -25 mayıs 2013 döneminde tarihleri arasında Antalya Manavgat Çolaklı Sigorta Eğitim Ve Dinlenme Tesislerinde yapılan SÜPERVİZÖR EĞİTİMİ ne katıldım. Bunca yıllık memuriyet hayatımda böyle güzel bir eğitim ortamında ilk defa yaşamanın mutluluğuna vardım. Geçmişte katıldığım eğitimlerden çok daha farklı bir eğitim oldu ve bu eğitim süresince sunucu, istemciler ve sistem altyapısı ile ilgili daha yararlı bilgiler edindiğim'in bilincine vardım. Sebebine gelince, eğitim ortamı olarak çok etkili bir yer seçilmiş olmasıdır herhalde.
Bu eğitimde anlatılanları çok daha iyi algıladığımı ve algıladıklarımı, iş yerinde diğer kullanıcılara daha iyi aktarabileceğimden emin olarak bu eğitimden ayrıldım.. Dolayısıyla da eşsiz doğası ile bizleri ağırlayan ve bu semineri düzenleyen ekibe çok teşekkür ederim..
Tesislere gelince hakikaten çok güzel çok temiz ve çalışanlarıyla çok sıcak bir yer.. Eğitim süresince kendimi evimde gibi hissettim. Bu tip yerlerde daha evvel konaklama ve tatillerim olmuştu ancak nasıl anlatayım bilemiyorum, tesis personelinin misafirlerine karşı sıcak, saygılı bir o kadarda çalışkan, işini benimsemiş olduklarını gördüm ki; buda benim için ayrı bir güzellikti.

Dolaysıyla da Çolaklı Sigorta Eğitim ve Tesisleri idarecilerini yürekten kutlarım..Şahsım adına eminim ki;bu güzellikler eksiksiz devam edecektir.tüm güzelliğiyle..

Dilerim bundan sonraki eğitimlerde bu tip yerlerde yapılır ve daha faydalı olur düşüncesindeyim.

Bize bu eğitim imkanını tanıyan tüm yöneticilerime yürekten teşekkür ederim.

Tesis en popüler tatil beldesi Antalya ili, Manavgat ilçesi, Çolaklı beldesinde hizmet vermektedir.

Tesisi 112 adet 4 kişilik, 40 adet 2 kişilik ve 8 adet Tek kişilik odalarımız mevcuttur.Tüm odalarda,klima, dahili telefon, LCD TV, Buzdolabı mevcut olup, ayrıca 24 saat sıcak su ve internet hizmeti verilmektedir.

Tüm üye ve misafirlerimize beş yıldızlı otel düzeyinde, sabah açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam ise, açık büfe salad bar,(en az 10 çeşit), seçmeli iki çeşit çorba, ana yemek, yardımcı yemek ve tamamlayıcı yemek şeklinde hizmet verilmektedir.

Çolaklı Tesisleri konaklama süresi içinde, Rafting, Yat turu, Dim çayı, Şelaleler ve Alanya gezileri düzenlenmektedir. Tesis, gazino bölümünde ikram olan, ücretsiz çay servisi 2013 yılı sezonundan devam etmektedir. Tertemiz plajda her katılımcıya yetecek sayıda ücretsiz şezlong mevcuttur.

İletişim
0312 419 48 82 / 0312 419 48 01
sigortader@sigortadernegi.org.tr
http://www.sigortadernegi.org.tr/ssk/an ... ri/colakli

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Share This

çocukluğun en güzel yanı,
kırmızı böceklerin uğur getireceğine inanmaktı..
Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Cansu
Girişimci Üye
Girişimci Üye
takim: Beşiktaş
Has thanked: 28 time
Been thanked: 51 time
İletişim:

Re: Manavgat Çolaklı Sigorta Dinlenme Tesisleri

Mesajgönderen Cansu » 03 Nis 2015, 23:20

Doğası oldukça görkemli bir tesis..
Harika bir paylaşım arkadaşım.
Bu eşsiz güzellikleri bizlere yansıttığın için teşekkür ederim.
Hüzün olgunlaştırır,sabretmek sabrı öğretir
Resim

Kullanıcı avatarı
Cyber
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
takim: Fenerbahçe
Has thanked: 48 time
Been thanked: 15 time
İletişim:

Re: Manavgat Çolaklı Sigorta Dinlenme Tesisleri

Mesajgönderen Cyber » 03 Nis 2015, 23:25

Cansu yazdı:Doğası oldukça görkemli bir tesis..
Harika bir paylaşım arkadaşım.
Bu eşsiz güzellikleri bizlere yansıttığın için teşekkür ederim.

Evet arkadaşım hakikaten güzel bir yer Beğeni ve yorumun için ben teşekkür ederim. iyiki varsın..
çocukluğun en güzel yanı,
kırmızı böceklerin uğur getireceğine inanmaktı..
Resim

Resim

• Rasgele Başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Turizm ve Tatil” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir