Manavgat çolaklı Sigorta dinlenme tesisleri diye bir yer.

Paylas |

Manavgat çolaklı Sigorta dinlenme tesisleri diye bir yer.

Mesajgönderen Cyber » 02 Haz 2013, 13:34

Resim
19mayıs 2013 -25 mayıs 2013 döneminde Antalya Manavgat çolaklı Sigorta eğitim ve dinlenme tesislerinde yapılan Süpervizör eğitimine bunca yıllık memuriyet hayatımda böyle güzel bir eğitim ortamına ilk defa katıldım, benim için daha evvel katıldığım eğitimlerden çok daha farklı bir eğitim oldu, bu eğitim süresinde Sunucu, istemciler ve sistem altyapısı ile ilgili daha yaralı bilgiler edindiğimi anladım, sebebine gelince, eğitim ortamı olarak çok etkili bir yer seçilmiş olmasıdır herhalde,
bu eğitimde anlatılanları çok daha iyi algıladığımı ve algıladıklarımı iş yerinde diğer kullanıcılara daha iyi aktarabileceğimi anladım dolaysıyla böyle bir ortamı düşünenlere çok teşekkür ederim.
Tesislere gelince hakikaten çok güzel çok temiz ve çalışanlarıyla çok sıcak bir yer ben eğitim süresince kendimi evimde gibi hissetim, tesis çalışanlarını bu tip yerlerde daha evvel konaklama ve tatillerim olmuştu ancak nasıl anlatayım bilemiyorum çalışanları o kadar sıcak o kadar saygılı ve bir o adarda çalışkan işini benimsemiş gördüm ki buda benim için ayrı bir güzellikti.
dolaysıyla çolaklı sigorta eğitim ve tesisleri idarecilerini yürekten kutlarım, dileğim bu güzellikleri devam ettirmeleri.
Dilerim bundan sonraki eğitimler de bu tip yerlerde yapılır ve daha faydalı olur. Bize bu eğitim imkanını tanıyan tüm yöneticilerime yürekten teşekkür ederim.


Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
çocukluğun en güzel yanı,
kırmızı böceklerin uğur getireceğine inanmaktı..
Resim

Resim


Kullanıcı avatarı
Cyber
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
 
Mesajlar: 3567
Resimler: 358
Kayıt: 24 Oca 2009, 23:32
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 2

  Tüm gönderileri

Dön Turizm ve Tatil

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron