Bir Daha Kimseyi Sevemeyeceksin

Paylas |

Bir Daha Kimseyi Sevemeyeceksin

Mesajgönderen Cyber » 23 Haz 2012, 00:17

Resim
Bir Daha Kimseyi Sevemeyeceksin. Biliyorum neden böyle alıcı kuş gibi takip ediyorsun beni, biliyorum derdini, ızdırabını, biliyorum bunca yıl neden hiç vazgeçemediğini ve sen de biliyorsun; bir daha kimseyi böyle sevemeyeceksin. Bir Daha Kimseyi Sevemeyeceksin Sana rağmen seni sevmeyi başardığım için seviyorsun beni, bu o kadar zor ki! Sen sevmeyi bilmeyen ademoğlu, sana öğrettiğim gibi bir sevda arıyorsun şimdi yeryüzünde, bulamıyorsun biliyorum.
Aşkın her halini gördüm seninle, en büyüğe olan gibi sevdim seni çünkü, haşa hiç kimse boy ölçüşemez ona olan aşkın özüyle ama neredeyse öyle sevdim ben seni; biliyorsun. Yaşadıklarını hatırlıyorsun şimdi, benimle geçirdiğin günlere bakıyorsun, içini bir tuhaf boşluk kaplıyor biliyorum. Elini uzatıyorsun şimdi, eskidi çünkü ömrün; seni sevecek birini arıyorsun, bulamıyorsun biliyorum.

Saçlarının çoğunu kaplamış şimdi aklar, yaşlanıyorsun. Biliyorsun artık bunca birlikte olduğun kadından sonra, sende görüyorsun… Hovardalıkla geçirdin ömrünü, çiçek çiçek dolaşıp balını topladın ama biliyorum bir türlü mutlu olamadın.

Eskiden çok kızardım sana, beddua ederdim arkandan, hatta şöyle ağız dolusu küfrederdim ama artık sadece üzgün bakıyorum resimlerimize çünkü biliyorum senin huyun böyle…

Ben bile ehlileştiremediysem, evcilleştiremediysem, öğretemediysem sevmeyi; bu da senin huyun, özün, seni seven böyle kabul etmeli.

Lafta kolay da, gel yaşa yaşayabilirsen. Kaç gece beklediğimi o cam kenarlarında ben bilirim. Şimdi ömrümden ne kadar kaldıysa, bir o kadarını da senin acılarınla tükettim.

Şimdi sor bana, yine seviyorum seni ama “seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli”, şairin dediği gibi… Anladım ki; seni sevmek için sana ihtiyacım yok benim. Elbette isterdim bir ömrü birlikte yaşayalım ama seninle bu hayali gerçekleştirmek ne mümkün! O yüzden sevgimi senin üstünden aldım…

Şimdi sen dönüp dönüp bana koşuyorsun ya; bir daha kimseyi sevemeyeceksin biliyorsun. Hatta bir tek beni öyle sevdin, sevgiyse o, onu da görüyorsun. Ama gönlümün eskimeyen yanı; sen aşkı sadece sevilmek sanıyorsun. Beni değil, sana olan sevdamı arıyorsun….

Candan Ünal

candanmektuplar@msn.com

Twitter: @candanunal

Facebook: http://www.facebook.com/candanunalaskveiliskiler

kaynak :msn.com
çocukluğun en güzel yanı,
kırmızı böceklerin uğur getireceğine inanmaktı..
Resim

Resim


Kullanıcı avatarı
Cyber
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
 
Mesajlar: 3567
Resimler: 358
Kayıt: 24 Oca 2009, 23:32
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 2

  Tüm gönderileri

Re: Bir Daha Kimseyi Sevemeyeceksin

Mesajgönderen GÜZ » 30 Eyl 2013, 15:14

güzel ve duygusal oldukça ... emeğine sağlık....tşklerrrrr..... :roll: 8-)


En son Cyber tarafından 30 Eyl 2013, 15:14 tarihinde darbelendi.
Resim
Asalet Boyda değil Soyda olmalı.
İncelik Belde değil Dilde Olmalı.
Doğruluk Sözde değil Özde Olmalı.
Güzellik Yüzde değil Yürekte Olmalı...

Kullanıcı avatarı
GÜZ
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
 
Mesajlar: 2784
Kayıt: 09 Ağu 2009, 22:51
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

  Tüm gönderileri


Dön Aşka Dair

  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Okundu
    YAZARLAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir